Grijpskapel weer bijeen voor Oktoberfest
25 oktober 2026

Aangestoken door het enthousiasme van Plan B laat muziekvereniging Ons Ideaal de Grijpskapel weer van zich horen!
Tijdens het Oktoberfeest kunt u tussen 17.00 en 18.00 uur in de tent op sportpark De Enk genieten van live gespeelde Egerländermuziek. Een gezellig opwarmertje voor een prachtige avond.
De Grijpskapel kent een mooie geschiedenis. In de jaren zeventig begon Ons Ideaal met een boerenkapel, die zich begin jaren tachtig specialiseerde in Egerländermuziek. Eind jaren tachtig en begin jaren negentig beleefde de kapel, die inmiddels de naam Grijpskapel droeg, haar hoogtepunt. De bekroning was het Nederlands kampioenschap in de tweede divisie!
De afgelopen jaren klonk er zo nu en dan nog eens een nummer, maar voor het Oktoberfeest haalt de Grijpskapel de vertrouwde klanken weer tevoorschijn. Op de foto is al te zien dat een aantal leden er helemaal zin in heeft. De anderen zijn nog druk bezig met het regelen van passende kleding. Aan het enthousiasme zal het in ieder geval niet liggen!
RECLAME



